Kobe Bryant-souvenir Geveild

Kobe Bryant-souvenir Geveild
Kobe Bryant-souvenir Geveild

Video: Kobe Bryant-souvenir Geveild

Video: Pawn Stars: LEGENDARY Kobe Bryant Collection is a SLAM DUNK DEAL (Season 18) | History 2024, Mei
Anonim

Het veilinghuis Goldin Auction heeft een door Kobe Bryant gesigneerde statistiekenkaart te koop aangeboden om de stichting van de overleden sporter te helpen.

De kaart wordt na de wedstrijd aan werknemers, verslaggevers en spelers gegeven en is 8 x 10 inch groot, wat werd ondertekend door de toenmalige speler van Los Angeles Lakers na de legendarische wedstrijd waarin hij 81 punten scoorde.

Volgens People werd de kaart iets meer dan een week na de vliegtuigcrash vrijgegeven voor de verkoop, waarbij de 41-jarige Bryant en zijn dochter Gigi, 13, samen met zeven andere passagiers, het leven lieten.

Volgens de lijst gaat 100 procent van de opbrengst naar de MamaOnThree-entiteit die is opgericht door de stichting van de atleet, de Mamba Sports Foundation, om de families van de slachtoffers van de tragedie te helpen.

Kobe Bryant
Kobe Bryant

Het minimumbod is $ 1.000 en wordt de komende 18 dagen geveild. Wie het beste bod doet, zal het aannemen.

De kaart in kwestie reageert op de onvergetelijke wedstrijd van 22 januari 2006 tegen de Toronto Raptors, waarin Bryant zijn eigen record brak door 81 punten te scoren in minder dan 42 minuten in het Staples Center in Los Angeles.

Kobe Bryant-dochter in lakerspartij

De ex-speler en zijn dochter verloren het leven met Payton Chester, 13; Sarah Chester, 45; Alyssa Altobelli, 14; Keri Altobelli, 46; John Altobelli, 56; Christina Mauser, 38; en de helikopterpiloot, Ara Zobayan, 50.

Aanbevolen: